START NOWEGO SEZONU 2019-2020

Witam Was Kibice i na wstępie piszę skromnie powracamy! Wiem, że w ostatnim czasie strona naszego ukochanego klubu nie „żyła” zbytnio, nad czym strasznie ubolewamy. Było to spowodowane różnymi czynnikami, brakiem czasu i takie tam… Nie mniej jednak zamierzamy wrócić ze zdwojoną siłą i na bieżąco informować was o tym co dzieje się w waszym klubie. W najbliższym czasie nowe osoby będą pracowały nad kontaktem z mediami ;). Podsumowując = Działamy!

Już w najbliższy weekend zacznie się wielka piłka, a my powrócimy na B klasowe boiska. W nadchodzących rozgrywkach MKS trafił do grupy IV, gdzie spotka starych znajomych, a także pozna nowe boiska. Różanki i Węgrowa nikomu nie trzeba przedstawiać, mocne ekipy ocierające się o A klasę. Drużyny Pawłowic, Pruszowic, Bykowa, Borowej, Krzeczyna nie są nam obce i też graliśmy z nimi w ostatnich latach. Niewiadomą dla nas mogą być ekipy Kątnej, Dobrzenia, Dziadowej Kłody, Gręboszyc oraz Wabienic. Zresztą cała grupa IV zapowiada się ciekawie z naszej perspektywy, odkurzymy stare przyjaźnie i poznamy nowych kolegów. W ekipie z Sołtysowic w najbliższym czasie może dojść do małej rewolucji. Planowane są wybory nowego zarządu, podział zadań i duże zmiany organizacyjne. Nie możemy też zapomnieć o zmianach kadrowych o czym napiszę tuż przed rozpoczęciem sezonu, jak ostatnie zawirowania transferowe dobiegną końca. Wciąż czekamy na odpowiedź gdzie trafi Neymar. Mamy 50% szans, że będzie grał u nas, my chcemy ale on nie ;). Zapowiedź kolejki pojawi się już wkrótce, a to co wiemy dziś to to że w najbliższą Niedzielę wszyscy idą na Stadion Polaru na Zakrzowie, dopingować Sołtysowice („remont” boiska)! Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00. Do boju MKS!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*